Rekrutacja do przedszkola


LISTA  DZIECI  PRZYJĘTYCH  DO  PRZEDSZKOLA  SIÓSTR ELŻBIETANEK  W  BYDGOSZCZY  NA  ROK  SZK.  2021/2022


 

L.P.

GRUPA  KRASNALE

 

NAZWISKO I IMIĘ DZIECKA

 

WIEK

1.

Batura Zofia

3 lata

2.

Bettka Wojciech

3 lata

3.

Chojnacka Weronika

3 lata

4.

Czarny Leon

3 lata

5.

Jankowski Iwo

3 lata

6.

Jarzembska Zuzanna

3 lata

7.

Jurkowska Zuzanna

2,5 lat

8.

Kapela Bogusław

3 lata

9.

Kędzierzyński Marcel

3 lata

10.

Kubacka Liliana

3 lata

11.

Lewandowska Wiktoria

3 lata

12.

Malinowska Matylda

3 lata

13.

Myk Adrianna

3 lata

14.

Myszyński Ignacy

3 lata

15.

Najdek Gabriel

2,5 lat

 16.

Piotrowska Lilianna

3 lata

 17.

Piskorski Franciszek

3 lata

18.

Radziszewska Urszula

3 lata

19.

Rambowicz Marta

3 lata

20.

Rarogiewicz Stanisław

3 lata

21.

Rycharska Blanka

3 lata

22.

Rycharska Emilia

3 lata

23.

Siewkowski Franciszek

3 lata

24.

Trusiłło Hanna

2,5 lat

25.

Wojciechowska Nelia

3 lata



 

L.P.

GRUPA  SMERFY

 

NAZWISKO I IMIĘ DZIECKA

 

WIEK

1.

Cimoch Michał

4 lata

2.

Dębski Leon

4 lata

3.

Dudziński Aleksander

4 lata

4.

Gruda Leon

4 lata

5.

Iwanicki Antoni

4 lata

6.

Kadlec Hanna

4 lata

7.

Kapłon Robert

4 lata

8.

Kujawa Adrianna

4 lata

9.

Lewicka Kornelia

4 lata

10.

Malinowski Leon

4 lata

11.

Mojsiewicz Maks

4 lata

12.

Narewski Maksymilian

4 lata

13.

Nowak Filip

4 lata

14.

Paszkiewicz Mikołaj

4 lata

15.

Pawłowicz Julia

4 lata

16.

Półtorak Victoria

4 lata

17.

Rychwalski Dominik

4 lata

18.

Rydlewska Lena

4 lata

19.

Stefaniak Antoni

4 lata

20.

Strilchuk Anna

4 lata

21.

Świderek Karolina

4 lata

22.

Walenciak Jakub

4 lata

23.

Winiecka Aneta

4 lata

24.

Wójcik Antoni

4 lata

25.

Zborowski Kacper

4 lata



 

L.P.

GRUPA  PUCHATKI (MIESZANA)

 

NAZWISKO I IMIĘ DZIECKA

 

WIEK

1.

Barański-Maryńczak Jakub

6 lat

2.

Chmara Filip

5 lat

3.

Gabrielski Ignacy

5 lat

4.

Idczak Oliwia

6 lat

5.

Iglewska Karolina

5 lat

6.

Janicka Helena

4 lata

7.

Kapela Witold

6 lat

8.

Kapeliński Aleksander

5 lat

9.

Kaszyńska Dorota

5 lat

10.

Kotecki Tomasz

5 lat

11.

Myk Urszula

5 lat

12.

Najdek Oliwier

5 lat

13.

Pachucka Natalia

5 lat

14.

Płaczek Maja

5 lat

15.

Radziszewska Alicja

5 lat

16.

Serocki Eryk

5 lat

17.

Sokołowska Helena

5 lat

18.

Ślężak Pola

5 lat

19.

Taczkowska Beata

6 lat

20.

Topolska Emma

6 lat

21.

Trzcińska Maria

4 lata

22.

Tyczyński Wojciech

6 lat

23.

Ubert Maksymilian

5 lat

24.

Uchman Borys

5 lat

 25.

Wojciechowska Bianka

5 lat



 

L.P.

GRUPA  KANGURKI 

 

NAZWISKO I IMIĘ DZIECKA

 

WIEK

1.

Bielec Piotr

3 lata

2.

Biernacki Wiktor

5 lat

3.

Bonk Adrian

7 lat

4.

Borkowski Jan

6 lat

5.

Bylińska Agata

3 lata

6.

Dobras Oliwia

3 lata

7.

Grochowska Maja

3 lata

8.

Hałas - Lewiński Patryk

5 lat

9.

Hałas - Lewiński Paweł

5 lat

10.

Kamiński Mikołaj

5 lat

11.

Kaniak Hanna

3 lata

12.

Kludzikowska Izabela

3 lata

13.

Klunder Nikodem

4 lata

14.

Kozieł Franciszek

3 lata

15.

Kucharska Zuzanna

6 lat

16.

Kusiewicz Fabian

5 lat

17.

Mierzwa Rozalia

6 lat

18.

Mierzwa Wiktor

5 lat

19.

Opłat Antoni

4 lata

20.

Pichler Helena

6 lat

21.

Śmieszny Dominik

6 lat

22.

Śmieszny Tymoteusz

3 lata

23.

Wczysła Krzysztof

4 lata

24.

Wika Agata

6 lat

25.

Woźniak Jakub

4 lata



 

L.P.

GRUPA  GUMISIE

 

NAZWISKO I IMIĘ DZIECKA

 

WIEK

1.

Czajkowska Maja

5 lat

2.

Durska Zuzanna

5 lat

3.

Garbowski Filip

5 lat

4.

Gołata Wiktoria

5 lat

5.

Górzyńska Lidia

5 lat

6.

Hetzig Melania

5 lat

7.

Jasińska Joanna

5 lat

8.

Jędrzejewska Julia

5 lat

9.

Kierul Witold

5 lat

10.

Kołdej Amelia

5 lat

11.

Kornacka Natalia

5 lat

12.

Malinowski Mateusz

5 lat

13.

Milczarek Jakub

5 lat

14.

Nowaczyk Aleksander

5 lat

15.

Olszewski Mateusz

5 lat

16.

Rycharska Michalina

5 lat

17.

Sielski Antoni

5 lat

18.

Skrzydlewska Amelia

5 lat

19.

Strilchuk Yevhen

5 lat

20.

Wawrzyniak Oliwier

5 lat

21.

Wojciechowski Tomasz

5 lat

22.

Wołonkiewicz Barbara

5 lat

23.

Wołowski Ryszard

5 lat

24.

Zainchkivska Anastasiia

5 lat

25.

Zielińska Maria

5 lat



 

L.P.

GRUPA  ELFY - „0”

 

NAZWISKO I IMIĘ DZIECKA

 

WIEK

1.

Andryszak Amelia

6 lat

2.

Czajka Wojciech

6 lat

3.

Domiński Juliusz

6 lat

4.

Hernet Ewa

6 lat

5.

Hernet Izabela

5 lat

6.

Hanyżewski Szymon

6 lat

7.

Jarosz Adam

6 lat

8.

Karcz Łucja

6 lat

9.

Kosowski Wiktor

6 lat

10.

Krępski Nataniel

6 lat

11.

Krużewska Magdalena

6 lat

12.

Krzyżelewski Piotr

6 lat

13.

Kuczerska Natalia

6 lat

14.

Malewicz Maksymilian

6 lat

15.

Nawrocki Szymon

6 lat

16.

Paszkiewicz Aleksandra

6 lat

17.

Piasecki Leon

6 lat

18.

Piskorska Julia

6 lat

19.

Przegiętka Apolonia

6 lat

20.

Przybysz Amelia

6 lat

21.

Słomińska Zuzanna

6 lat

22.

Stępięń Natalia

6 lat

23.

Thiede Natalia

6 lat

24.

Wegner Filip

6 lat

25.

Zgórska Patrycja

6 lat



LISTA   DZIECI   NIEPRZYJĘTYCH   DO   PRZEDSZKOLA  SIÓSTR   ELŻBIETANEK          W BYDGOSZCZY

PRZY  UL. LESZCZYŃSKIEGO 40  NA ROK SZKOLNY 2021/2022  Z  POWODU NIEOSIĄGNIĘCIA WYMAGANEGO WIEKU PRZEDSZKOLNEGO (2,5 LAT)

LUB BRAKU MIEJSC



 

L.P.

 

 

NAZWISKO I IMIĘ DZIECKA

 

WIEK

1.

Drywa Zuzanna

2 lata

2.

Kadlec Ewa

2 lata

3.

Kurowska Milena

2 lata

4.

Lis Julia

2 lata

5.

Niećko Agnieszka

2 lata

6.

Nowak Szymon

2 lata

7.

Rychwalska Maria

2 lata

8.

Rzeźnikowski Mateusz

2 lata

9.

Sielska Helena

2 lata

10.

Skarżyński Stanisław

2 lata

 

 

 

11.

Kopiński Tymoteusz

3 lata

12.

Krzymowski Amadeusz

3 lata

13.

Mleko Fabian

3 lata

14.

Piasecka Amelia

3 lata

15.

Skrzela Maksymilian

3 lata

 

 

 

16.

Piasecka Julia

4 lata


Zasady rekrutacji

Rekrutacja odbywa się w miesiącu marcu. Przez cały miesiąc marzec można zgłaszać się do przedszkola po formularz zgłoszeniowy
i wypełniony należy złożyć do dnia 31 marca. Formularz wypełniają i składają w biurze, zarówno rodzice nowych dzieci, jak i rodzice dzieci już uczęszczających do naszego przedszkola.

W pierwszym tygodniu kwietnia odbywa się posiedzenie komisji kwalifikacyjnej, w skład której wchodzą:
1. Przewodniczący Komisji - Dyrektor,
2. Nauczyciel,
3. Rodzic - członek Rady Rodziców.

Komisja kwalifikacyjna każdorazowo wyznacza kryteria przyjęcia dziecka do przedszkola. Następnego dnia po posiedzeniu komisji kwalifikacyjnej zostają wywieszone listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych do przedszkola (z powodu braku miejsc).

Ponadto rekrutacja odbywa się przez cały rok szkolny: jest możliwość zapisania nowego dziecka na miejsce dziecka, które z różnych przyczyn zostało wypisane z przedszkola.


Formularz zgłoszeniowy
Formularz zgłoszeniowy wydajemy od pierwszego dnia roboczego w marcu. Należy odebrać go u Siostry Dyrektor lub pracownika przedszkola. Można również pobrać plik znajdujący się na dole strony. Pobrany plik proszę drukować dwustronnie, aby były dwie kartki.
Ċ
Przedszkole Sióstr Elżbietanek w Bydgoszczy,
26 lut 2021, 02:55