Dzień Babci i Dziadka

opublikowane: 14 sty 2020, 04:29 przez Przedszkole Sióstr Elżbietanek w Bydgoszczy

Z okazji zbliżającego się tak ważnego Święta Dnia Babci i Dnia Dziadka 
zapraszamy wszystkie Babcie i wszystkich Dziadków na wspaniały występ wnuczek i wnuków
z grupy KRASNALE, który odbędzie się dnia 21 stycznia (wtorek) o godzinie 14.30.

Serdecznie zapraszamy!

Ogłoszenie

opublikowane: 27 lis 2019, 03:41 przez Przedszkole Sióstr Elżbietanek w Bydgoszczy

Drodzy rodzice:
  • 2 grudnia rozpoczynają się w naszym przedszkolu RORATY. Odbywać się będą w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 7.30 w sali Elfów. Prosimy o przynoszenie do przedszkola lampionów (podpisanych). Lampiony można również zakupić w biurze.
    Prosimy również, aby dzieci na każdą Mszę św. przygotowały w domu aniołki z dobrymi uczynkami. Aniołki z papieru do wypisania dobrych uczynków można odbierać u nauczycielek.
  • 6 grudnia gościmy w naszym przedszkolu Mikołaja. Prosimy aby dzieci w danym dniu były ubrane na czerwono oraz przyszły do przedszkola najpóźniej do godziny 8.15.
  • 18 grudnia o godz. 15.30 odbędzie się Msza św. wraz z przedstawieniem Jasełkowym przygotowanym przez dzieci z grupy Elfów.
  • 20 grudnia  o godz. 12.00 odbędzie się Wigilia grupowa. Prosimy o strój galowy w tym dniu. Jak co roku zapraszamy rodziców do włączenia się w przygotowanie Wigilii poprzez przyniesienie do przedszkola owoców, słodyczy, soczków (zapisy na listę u nauczycielek w grupie).
  • Prosimy o uzupełnienie zapasów chusteczek higienicznych (wyciągane z pudełka) oraz w miarę możliwości kartek papieru do rysowania dla dzieci.

1-2 of 2