Dla rodziców‎ > ‎

Plan zajęć dodatkowych - 2020/2021

KATECHEZA: S. Marta

środy:

  9.00 –  9.30   Smerfy

  9.30 – 10.00  Krasnale

KATECHEZA: Ks. Michał

wtorki:

  9.00 –    9.30   Puchatki

  9.30 –  10.00   Kangurki 

środy:

12.30 –  13.00   Puchatki

13.00 –  13.30   Kangurki 
13.30 –  14.00   Gumisie
14.00 –  14.30   Elfy

czwartki:

  9.00 –    9.30   Gumisie

  9.30 –  10.00   Elfy
 

JĘZYK ANGIELSKI:
(co dwa tygodnie zmiana):

poniedziałki, środy: (I zmiana)

11.30 – 12.00    Gumisie

12.30 – 13.00    Elfy

wtorki, piątki: (II zmiana)

10.30 – 11.00    Gumisie

11.00 – 11.30    Elfy

wtorki: (co dwa tygodnie zmiana godziny):

  9.45 – 10.00   11.30 - 11.45  Krasnale

10.00 – 10.30   12.30 - 13.00  Smerfy 
10.30 – 11.00   13.00 - 13.30  Puchatki
11.00 – 11.30   13.30 - 14.00  Kangurki

czwartki: (co dwa tygodnie zmiana godziny):

  9.45 – 10.00   11.30 - 11.45  Krasnale

10.00 – 10.30   12.30 - 13.00  Smerfy 
10.30 – 11.00   13.00 - 13.30  Puchatki 
11.00 – 11.30   13.30 - 14.00  Kangurki

TAŃCE NOWOCZESNE:

piątki (oprócz I-wszego piątku m-ca):

12.30  –  13.00   Smerfy

13.00  –  13.30   Puchatki
13.30  –  14.00   Kangurki
14.00  –  14.30   Gumisie
14.30  –  15.00   Elfy

ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE:

zajęcia indywidualne z dziećmi wg ustaleń nauczyciela
prowadzącego


FABRYKA SPORTU:

wtorki:

  9.00  –   9.30    Krasnale

  9.30  – 10.00    Smerfy
10.00 – 10.30    Puchatki
10.30 – 11.00    Kangurki
11.00 – 11.30    Gumisie  
11.30 – 12.00    Elfy

TANIEC LUDOWY:

poniedziałki:

(w salach u dzieci, tylko Gumisie na sali gimnastycznej):

12.30  –  13.00   Smerfy 

13.00  –  13.30   Elfy
13.30  –  14.00   Puchatki
14.00  –  14.30   Kangurki 
14.30  –  15.00   Krasnale
15.00  –  15.30   Gumisie

SZACHY: piątki:

12.30 - 13.10   Gumisie, Elfy

GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA:

(co dwa tygodnie zmiana):

poniedziałki:

  9.00 –  9.30    14.30 - 15.00  Elfy

  9.30 – 10.00   13.30 - 14.00  Gumisie
10.00 – 10.30   13.00 - 13.30  Kangurki 
10.30 – 11.00   12.30 - 13.00  Puchatki
11.00 – 11.30   14.00 - 14.30  Krasnale  
11.30 – 12.00   Smerfy

RYTMIKA:

poniedziałki:

11.30 – 12.00    Elfy

piątki:

  9.00  –   9.30    Gumisie

 9.30  – 10.00    Kangurki
10.00 – 10.30    Puchatki
10.30 – 11.00    Smerfy  
11.00 – 11.30    Krasnale

PRÓBA ŚPIEWU:

poniedziałki:

11.00 – 11.30  Chórek "Aniołki"

czwartki:

10.00 – 10.30  Chórek "Aniołki"


GRA NA PIANINIE:

poniedziałki:

12.30 – 14.30   zapisane dzieci

czwartki:

 
9.00 – 10.00   zapisane dzieci

ZAJĘCIA CHEMICZNE:

piątki (I-wsze piątki m-ca):

12.30  –  13.00   Smerfy

13.00  –  13.30   Puchatki
13.30  –  14.00   Kangurki
14.00  –  14.30   Gumisie
14.30  –  15.00   Elfy