Dla rodziców‎ > ‎

Jadłospis
 Data  Śniadanie II Śniadanie Obiad Podwieczorek
 Poniedziałek
10.08.2020
Mleko, pieczywo mieszane z masłem, szynka krucha, twarożek z rzodkiewką, papryka, sałata.
Owoc jabłko
Zupa jarzynowa z ziemniakami, klops mielony smażony, ziemniaki, fasolka szparagowa, sok wiśniowy.Bułeczki orkiszowe z powidłami śliwkowymi, herbata owocowo-ziołowa.
 Wtorek 
11.08.2020
Kakao, pieczywo mieszane z masłem, polędwica, ser żółty, pomidor, ogórekOwoc gruszkaZupa fasolowa z ziemniakami, udko pieczone, ziemniaki, buraczki, sok cytrynowy.Galaretka krojona, biszkopty, sok malinowy.
  Środa
12.08.2020
Płatki kukurydziane z mlekiem, pieczywo mieszane z masłem, dżem, twarożek ze śmietaną, rzodkiewka, szczypior.Owoc pomarańczaZupa kalafiorowa z ziemniakami, sos bolones  z makaronem, sok malinowy.Talarki jaglano – kukurydziane z masłem i miodem, herbata z cytryną.
 Czwartek 13.08.2020Herbata miętowa, pieczywo mieszane z masłem, szynka drobiowa, jajko gotowane, pomidor, szczypior.Owoc arbuzZupa biały barszcz z makaronem, kotlet z piersi kurczaka, ziemniaki, surówka z marchwi i jabłka, sok kiwi.Budyń czekoladowy ze śmietaną, herbata owocowa.
Piątek 14.08.2020Kawa zbożowa na mleku, pieczywo mieszane z masłem, pasta rybna, twarożek naturalny, papryka, ogórek.Marchewka Zupa ziemniaczana, placuszki z jabłkiem, sok z owoców leśnych.Jogurt, banan, woda z miodem i cytryną.